KALENDARZ
OGÓLNOPOLSKI 2018


NAJBLIŻSZE IMPREZY
OGÓLNOPOLSKIE


XLIII Ogólnopolskie MnO "Wiosenny Kompas"
6-8 kwietnia
Tanina
VIII InO z Niepoślipką
13-15 kwietnia
Zielonka
Tropem Misia 2018
27-29 kwietnia
Ustjanowa GórnaXXVI Nietypowe MnO Jastków
zmiana terminu
Jastków

Klasyfikacja PP 2018PPM 2018 - klasyfikacja

TD TM TJ

IV Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania imprez w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację. Szczegóły dotyczące zgłaszania imprez i inne - znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej. Wspólnie pobijmy kolejny rekord ilości imprez i frekwencji!


Konkurs na najlepszą imprezę i etap MP i PP za rok 2017

Przedstawiamy wyniki Konkursów Komisji InO ZG na najlepszą imprezę i najlepszy etap w imprezach MP i PP w roku 2017. Szczegóły również w zakładce Konkurs.
Gratulujemy wszystkim Laureatom: organizatorom najlepszych imprez oraz budowniczym najlepszych etapów i dziękujemy wszystkim sędziom w Konkursie.


Ogólnopolskie MnO RZInO - Sokołów Małopolski, 2-4 marca 2018 r.

Pierwsza runda Pucharu Polski w MnO oraz III runda Pucharu Polski Młodzieży w MnO już się zbliża. Zapraszamy do udziału! Regulamin dostępny jest tutaj, a lista zgłoszonych -> tutaj. Jeszcze można się zgłosić!
Podczas RZInO, poza atrakcyjnymi marszami w podkarpackich lasach, odbędzie się podsumowanie Konkursów KInO ZG (to już ostatnia chwila na wysłanie ocen), a także atrakcyjne InO w basenie!


Kalendarze InO regionalne i lokalne na 2018 rok

Przybywa kalendarzy imprez regionalnych i lokalnych na 2018 rok -> patrz tutaj! Dostępny jest także Zbiorczy kalendarz krajowych (w tym regionalnych) oraz zagranicznych imprez na orientację. W sprawie ewentualnych uwag i dodania kolejnych imprez do kalendarza zbiorczego należy kontaktować się z Dariuszem Mazurkiem.


Kalendarz Imprez na Orientację na 2018 rok

Kalendarz na 2018 rok jest dostępny tutaj! Cały czas można zgłaszać propozycje imprez Pucharu Polski Młodzieży i ogólnopolskich.


Sprawozdanie Komisji InO ZG PTTK za lata 2013 - 2017

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem Komisji InO ZG kadencji 2013-2017. Plik do pobrania tutaj.


Krajowa Konferencja i Zlot PInO PTTK - Łódź, 9 grudnia 2017

Pragniemy poinformować iż Zarząd Główny PTTK zatwierdził termin, miejsce i regulamin Krajowej Konferencji Przodowników InO PTTK. Można także zapoznać się porządkiem obrad. Ukazał się również regulamin XX Zlotu PInO, na którym Konferencja się odbędzie. Serdecznie zapraszamy!


Centralny Kurs Przodowników Imprez na Orientację

Kurs Przodowników Imprez na Orientację, zakończony egzaminem na uprawnienia przodownickie, odbędzie się dniach 26-28 listopada w Jedlni Letnisku k. Radomia. Zainteresowanym przedstawiamy informację o kursie.


III Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Uruchomione zostały zgłoszenia imprez do III Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych InO. Wszystkie szczegóły znaleźć można na specjalnie utworzonej stronie internetowej. Wspólnie pobijmy kolejny rekord ilości imprez i frekwencji!


Szkolenia Organizatorów i Animatorów InO w roku 2017

W roku 2017 Komisja InO będzie wspierała szkolenia Animatorów i Organizatorów Imprez na Orientacje PTTK. Szczegółowe informacje o zasadach udzielania wsparcia w tym roku znaleźć można w zakładce pobierz.


Kalendarz Imprez na Orientację 2017

Pierwsza odsłona kalendarza na 2017 rok jest już dostępna! Cały czas można zgłaszać propozycje imprez Pucharu Polski Młodzieży i imprez ogólnopolskich. Kalendarz do obejrzenia tutaj.


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK