KALENDARZ
OGÓLNOPOLSKI 2018


NAJBLIŻSZE IMPREZY
OGÓLNOPOLSKIE


IV OTTInO
19-27 maja
Polska
XXVII IMP "MATNIA 2018"
31 maja-3 czerwca
Krzykawki
X Ogólnopolskie MnO "Nad Wdą 2018"
9-10 czerwca
Osie
XLI Drużynowe Mistrzostwa Polski w InO
22-24 czerwca
Borne Sulinowo
XXVI Nietypowe MnO Jastków
jesień - zmiana terminu
Jastków

Klasyfikacja PP 2018
/po III rundzie PP + XLS/PPM 2018 - klasyfikacja

/po VII rundzie PPM/
TD TM TJ

IV Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania imprez w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację. Szczegóły dotyczące zgłaszania imprez i inne - znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej. Wspólnie pobijmy kolejny rekord ilości imprez i frekwencji!


Konkurs na najlepszą imprezę i etap MP i PP za rok 2017

Przedstawiamy wyniki Konkursów Komisji InO ZG na najlepszą imprezę i najlepszy etap w imprezach MP i PP w roku 2017. Szczegóły również w zakładce Konkurs.
Gratulujemy wszystkim Laureatom: organizatorom najlepszych imprez oraz budowniczym najlepszych etapów i dziękujemy wszystkim sędziom w Konkursie.


Ogólnopolskie MnO RZInO - Sokołów Małopolski, 2-4 marca 2018 r.

Pierwsza runda Pucharu Polski w MnO oraz III runda Pucharu Polski Młodzieży w MnO już się zbliża. Zapraszamy do udziału! Regulamin dostępny jest tutaj, a lista zgłoszonych -> tutaj. Jeszcze można się zgłosić!
Podczas RZInO, poza atrakcyjnymi marszami w podkarpackich lasach, odbędzie się podsumowanie Konkursów KInO ZG (to już ostatnia chwila na wysłanie ocen), a także atrakcyjne InO w basenie!


Kalendarze InO regionalne i lokalne na 2018 rok

Przybywa kalendarzy imprez regionalnych i lokalnych na 2018 rok -> patrz tutaj! Dostępny jest także Zbiorczy kalendarz krajowych (w tym regionalnych) oraz zagranicznych imprez na orientację. W sprawie ewentualnych uwag i dodania kolejnych imprez do kalendarza zbiorczego należy kontaktować się z Dariuszem Mazurkiem.


Kalendarz Imprez na Orientację na 2018 rok

Kalendarz na 2018 rok jest dostępny tutaj! Cały czas można zgłaszać propozycje imprez Pucharu Polski Młodzieży i ogólnopolskich.


Sprawozdanie Komisji InO ZG PTTK za lata 2013 - 2017

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem Komisji InO ZG kadencji 2013-2017. Plik do pobrania tutaj.


Krajowa Konferencja i Zlot PInO PTTK - Łódź, 9 grudnia 2017

Pragniemy poinformować iż Zarząd Główny PTTK zatwierdził termin, miejsce i regulamin Krajowej Konferencji Przodowników InO PTTK. Można także zapoznać się porządkiem obrad. Ukazał się również regulamin XX Zlotu PInO, na którym Konferencja się odbędzie. Serdecznie zapraszamy!


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK