XI Mistrzostwa Polski
w Nocnych Marszach na Orientację

Kiedy, gdzie i dlaczego?

Mistrzostwa odbędą się w dniach 22-24 listopada 2002 roku w okolicach Czemiernik, na terenie Gminy Czemierniki, Powiat Radzyński. Imprezie przyświecał będzie cel uczczenia 30. rocznicy powstania Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim. Dodatkowo pragniemy wyłonić MISTRZÓW, V-CE i drugich V-CE MISTRZÓW POLSKI w Nocnych Marszach na Orientację, a także zdobywców PUCHARU POLSKI 2002.

Patronat nad Mistrzostwami objął:

Tadeusz Sławecki - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu.
Mistrzostwa organizowane są na zlecenie Komisji InO Zarządu Głównego PTTK w Warszawie.

Organizacji Mistrzostw podjęli się:

Oddział PTTK w Radzyniu Podlaskim, Komisja Imprez na Orientację jemu podlegająca, a także SKKT-PTTK przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Czemiernikach.

Swoją pomoc zaoferowali:

Grupa PZU (sponsor główny), Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim, Starostwo Powiatu Radzyńskiego, ROK i R oraz "GROT" - Radzyński Magazyn Społeczno-Kulturalny.

Komitet organizacyjny Mistrzostw tworzą:

Forma, etapy, kategorie:

Punkty do Odznaki InO - TS & TJ 4x5 punktów. Wyniki w obu kategoriach zaliczane będą jako ósma runda (finał) PUCHARU POLSKI 2002.

Krótko o mapach i terenie:

Mapy czarno-białe, nietypowe, aktualizowane. Teren o zmiennej przebieżności, miejscami podmokły, o różnej kulturze, z reguły płaski.

Bazę imprezy zlokalizowaliśmy w:

Mapa z lokalizają bazy imprezy

Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Czemiernikach
noclegi w warunkach turystycznych, należy posiadać własny sprzęt turystyczny, dojazd najlepiej PKP do Lublina bądź Międzyrzeca Podlaskiego (szczegółowy rozkład jazdy PKP na stronie internetowej www.pkp.pl), skąd dalej autobusem PKS do Czemiernik (według poniższego rozkładu jazdy). Istnieje możliwość dojazdu we własnym zakresie: należy posiadać przynajmniej teoretyczne pojęcie o tym gdzie Czemierniki są położone.

Lublin 1200 (9), 1220 (9), 1315 (8), 1400 (9), 1420 (8), 1610 (9), 1830 (9).
Międzyrzec Podl. 0905 (3), 1539 (3), 1630 (3), 1835 (3).

(cyfra w nawiasie oznacza stanowisko z którego odjeżdża autobus o danej godzinie)

UWAGA!!! Przejście z każdej wymienionej stacji PKP na dworzec PKS (koniec języka za przewodnika) wynosi około 40 minut.

Zgłoszenia i wpisowe:

Zgłoszenia, wyłącznie na załączonych drukach, zawierające: imię i nazwisko, rok urodzenia, adres i telefon kontaktowy, nr leg. PTTK lub Przodownika InO, należy przesłać na adres:

Robert MAZUREK, ul. Lubelska 28 a, 21-300 Radzyń Podlaski

(zgłoszenie uważa się za dokonane po wpłynięciu wpisowego)

Wpłata do 25.10.2002 r. do 8.11. 2002 r. po 8.11
Kat. PInO członk. PTTK pozost. PInO członk. PTTK pozos. wszyscy
TS, TJ 22 zł. 27 zł. 32 zł. 27 zł. 32 zł. 37 zł. 50 zł.

Udział bezpłatny: przedstawiciel Klubu InO "NEPTUN" z Gdańska oraz Dawid Gajkowski ze Szczecina.
Do zgłoszenia należy dołączyć kserokopię dowodu wpłaty wpisowego. Wpisowe należy przesłać przekazem pocztowym na w/w adres. Zgłoszeń można dokonywać również bezpośrednio na pucharowych imprezach u kol. Roberta Mazurka.

Ramowy program Mistrzostw przedstawia się następująco:

Piątek (22 listopada)

Sobota (23 listopada)

Niedziela (24 listopada)

Podczas Mistrzostw zapewniamy:

Na Mistrzostwach oczekujemy od Was:

Postanowienia końcowe:

Do zobaczenia na Mistrzostwach