Międzyszkolny Klub Turystyczny "WIKING"
Młodzieżowy Dom Kultury w Gryfinie
Harcerski Klub Turystyczny "AKINAKES", Zachodniopomorskie Centrum Orienteeringu

II GRYFIŃSKICH MARSZY NA ORIENTACJĘ
GRYFInO 2003 TP

Impreza dofinansowana ze środków Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego,
Urzędu Miasta i Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Gryfinie

1 marzec 2003 r.

Już czwarty raz możemy spotkać się na Ogólnopolskich Gryfińskich Dniach Orienteeringu. Niniejsza Impreza na stałe wpisała się już w kalendarium naszego regionu i Polski. Serdecznie zapraszamy do kolejnego startu na naszej imprezie i życzymy samych sukcesów. Mamy nadzieję, że uda się nam w przyszłym roku z okazji okrągłej rocznicy uzyskania praw miejskich przez GRYFINO dostać rangę Pucharu Polski i pokazać jak świetnie bawi się GRYFINO. Trzymajcie kciuki.

Zawody pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Gryfinie.

GŁÓWNYM CELEM PROJEKTU JEST UPAMIĘTNIENIE UZYSKANIA PRAW MIEJSKICH PRZEZ MIASTO GRYFINO. Ponadto pragniemy rozpropagować imprezy na orientację na terenie Gminy i Powiatu Gryfińskiego , zapewnić atrakcyjny sposób spędzenia czasu wolnego dzieciom i młodzieży szkolnej Gryfina i okolic, wyłonienie mistrzów Gryfina i Powiatu Gryfińskiego, szkolenie kadr turystycznych, uatrakcyjnienie kalendarium turystycznego województwa zachodniopomorskiego.

PATRONAT HONOROWY:

1. TERMIN IMIEJSCE ZAWODÓW

Etap imprezy odbędzie 1 marca 2003 r, w okolicach Daleszewa Gryf. bez względu na pogodę.

2. KATEGORIA I ZBIÓRKA:

Uczestnicy II Gryfińskich MnO "GRYFInO" spotykają się o godz. 11.00 przy Dworcu PKP w Daleszewie Gryfińskim. Otwarcie i rozpoczęcie startów na imprezie godzina 11.20. Planowane zakończenie trasy godz. 14.00. Niniejsza impreza organizowana jest wyłącznie w kategorii TP (początkujących). Startują drużyny 2-4 osobowe.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest złożenie zgłoszenia i wpłata wpisowego do dnia 25 lutego 2003 roku. Zgłoszenia należy złożyć do organizatora zgodnie z wzorem na adres:

1. Robert Filipski ul. Boh. Getta W-go 18/9 70-303 Szczecin
  2. konto MKS "WIKING" KREDYT BANK S.A. I O/Szczecin 1112 Filia nr 2 nr. konta 15001113-121110030005
  3. e mail: admin@orientacja.prv.pl
  4. telefonicznie lub sms - tel. 0501036860
  5. przysyłając do biura fax zgodny z kartą zgłoszenia

Przy wpłacie należy podać dopisek GDO.
OPŁATA STARTOWA WYNOSI ODPOWIEDNIO: 5 ZŁOTYCH DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU GRYFIŃSKIEGO, CZŁONKÓW PTTK, SKKT, PTSM I HARCERZY ORAZ 6 ZŁOTYCH DLA POZOSTAŁYCH.

UWAGA WPISOWE WPŁACONE NA STARCIE WZRASTA O 2 ZŁOTE I NIE GWARANTUJEMY UCZESTNIKOM KOMPLETU ŚWIADCZEŃ. BARDZO PROSIMY O WCZESNIEJSZE ZGŁOSZENIA I KONSULTACJE ODNOŚNIE ILOŚCI UCZESTNIKÓW. SPOWODOWANE JEST TO ZAMÓWIENIEM ŚWIADCZEŃ.

4. KOMITET ORGANIZACYJNY:

Budowniczowie tras:

1. Robert Filipski,
  2. Marta Bielinowicz,
  3. Arkadiusz Krejczy,
  4. Zygmunt Karwowski,
  5. Piotr Pożyczka,
  6. Dawid Gajkowski.

Na zawodach zastosowane będą mapy czarno-białe lub kolorowe typu IOF, w bardzo niewielkim stopniu przetworzone, częściowo aktualizowane, lasy o zmiennej przebieżności, miejscami podmokłe. Etapy o średniej długości 3000-4500 m.

6. DOJAZD DO BAZY:

Poniższy pakiet świadczeń jest pakietem minimalnym. W przypadku wpłynięcia środków dotacyjnych na czas zostanie on zwiększony. Świadczenia przysługują osobom, które dokonały zgłoszenia na czas oraz opłaciły wpisowe. dyplomy i nagrody dla najlepszych - puchary dla zwycięzców - I miejsce, znaczek rajdowy, potwierdzenie punktów do OInO, OTP PTTK nocleg w warunkach turystycznych (należy zaznaczyć w zgłoszeniu) coś słodkiego i napój, komplet map dla uczestnika, odcisk okolicznościowej pieczęci, inne atrakcje - dziś jeszcze nieznane organizatorom

Według Zasad Punktacji i Współzawodnictwa w Turystycznych Marszach na Orientację KInO PTTK z dnia 15.01.1995 r. z ich nowelizacją z 2001 roku (MOS 250 m)) oraz według organizatora - podane w informatorze technicznym.

Zawody odbędą się bez względu na pogodę. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane i poniesione przez uczestników. Obowiązki uczestnika: przestrzeganie Karty Turysty, przepisów ppoż., kodeksu drogowego oraz uczciwego współzawodnictwa i zaleceń Kierownictwa Mistrzostw. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać dowód tożsamości, dowód wpłaty (oryginał), dokumenty uprawniające do zniżek.
UWAGA! CHĘĆ NOCLEGU OD PIĄTKU DO NIEDZIELI NALEŻY WYSŁAĆ WRAZ ZE ZGŁOSZENIEM

LpImię i nazwiskoData ur.adresjednostkaPESEL i nr kasy chor.Kateg.
1.1.

2.1.