XXIV OGÓLNOPOLSKI KOLEJARSKI AZYMUT

Więcbork 21. 05- 23.05. 2004 r.

I, II i III Eliminacja o puchar INO RG KFT i DK "Kolejarz" Centrali PKP S.A.
im. Tadeusza Kamińskiego

Komitet organizacyjny

1. Jerzy Penkowski - Kier. imprezy, budowniczy tras, tel. (0-52) 58 20 337
  2. Piotr Słowiński - Sędzia Główny
  3. Andrzej Tomczak - Kwatermistrz, tel. (0-52) 3882506
  4. Andrzej Lamparski - Sędzia Startu
  5. Bożena Smarul - Sędzia Mety , tel. (kolejowy) (978) 53 31 lub 1261

ORGANIZATORZY

Koło PTTK "Elektrowóz" Zakładu Taboru w Bydgoszczy przy współudziale Komisji Turystyki Międzyzakładowej Rady KFT i DK "Kolejarz" w Gdańsku
(nasza strona internetowa - www.elektrowoz.of.pl

CEL I ZADANIA IMPREZY

1. Rozwijanie czynnego wypoczynku wśród pracowników PKP i ich rodzin.
  2. Nabywanie umiejętności posługiwania się mapą i kompasem w terenie.
  3. Wyłonienie najlepszych drużyn kolejarskich startujących o puchar InO RG KFT i DK "Kolejarz" Centrali PKP S.A.

UCZESTNICTWO

1. Impreza dla turystów zorganizowanych i indywidualnych.
  2. W imprezie biorą udział kolejarze, emeryci i ich rodziny oraz członkowie PTTK, organizacje młodzieżowe i młodzież szkolna.
  3. W klasyfikacji o puchar RG KFT i DK "Kolejarz" DG PKP im. Tadeusza Kamińskiego uczestniczą drużyny dwu, trzy osobowe w stałym składzie
    (tzn. minimum 1 osoba musi uczestniczyć we wszystkich imprezach, - co najmniej czterech zaliczanych do punktacji pucharowej).

CHARAKTER IMPREZY

Impreza Ogólnopolska - piesza - trasy: 3 dzienne i 1 nocna

Kategorie:

Mapa i teren:

Mapa - 1:10000 czarno - biała, warstwice, co 5 m Teren pagórkowaty, różnice wzniesień 20 m. Las mieszany.

TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

XXIV Ogólnopolski Kolejarski Azymut odbędzie się w dniach 21.05 - 23.05.2004r. w Więcborku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Zakładu Taboru w Bydgoszczy

Dojazd do Więcborka Autokarem podstawionym na ul. Z. Augusta 3 w Bydgoszczy przy Dworcu Głównym PKP - wyjazd godz. 17.00 Przyjmowanie uczestników od dnia 21.05. od godz. 17.00

Imprezy INO przeprowadzone zostaną:

w dniu 22.05.

w dniu 23.05.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia wraz z wpisowym (przekazem) należy przesłać do dnia 15.05. 2004r. z dopiskiem AZYMUT na adres:

Koło PTTK "Elektrowóz"
Zakładu Taboru w Bydgoszczy,
ul. Inwalidów 1 85-727 Bydgoszcz

oraz:

W zgłoszeniu należy podać: Imię, Nazwisko, Adres, Data urodzenia, Nr Dowodu Osobistego.

WPISOWE

UWAGA: Pracownicy mogą być dofinansowani z Środków Zakładowego Funduszu Socjalnego

W ramach wpisowego uczestnicy za pobyt 2-u dniowy otrzymują:

1. przejazd autokarem na trasie Bydgoszcz - Więcbork - Bydgoszcz
  2. znaczek pamiątkowy,
  3. noclegi w pokojach 4-osobowych (własna pościel lub śpiwór)
  4. materiały i punkty na INO, nagrody dla zwycięskich drużyn w INO
  5. 2 Posiłki turystyczne

Najlepsza drużyna otrzymuje Puchar Przewodniczącego Komisji Turystyki Międzyzakładowej Rady Kultury Fizycznej, Turystyki i Działalności Kulturalnej "Kolejarz" w Gdańsku.

PUNKTACJA

1. Obowiązują zasady punktacji z wytycznymi Komisji INO ZG PTTK z 14.01.95r. oraz z poprawkami z 2004r. i Komisji InO RKFT i DK "Kolejarz" Centrali PKP S.A.
  2. Szczegółowy regulamin imprezy wywieszony będzie przed imprezą.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy i zarządzeń organizatorów.

Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać:

zapas żywności na czas trwania imprezy, śpiwór, koc lub pościel (materac i namiot dla śpiących w namiotach), latarkę, kompas, cyrkiel, kątomierz, liniał, ubiór turystyczny.

Kierownictwo nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki i kradzieże podczas trwania imprezy ani też jakiekolwiek roszczenia osób trzecich. Uczestnicy imprezy, którzy nie przybędą na imprezę lub nie przestrzegają regulaminu tracą prawo do świadczeń jak i zwrotu wpisowego. Ostateczna interpretacja regulaminu należy wyłącznie do organizatora. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Z turystycznym pozdrowieniem
KOMITET ORGANIZACYJNY