FORUM InO
KALENDARZ InO 2019


FORMULARZ APLIKACYJNY


KALENDARZ InO 2020NAJBLIŻSZE IMPREZY
OGÓLNOPOLSKIE


XXVIII Nocne MP w MnO
8-11 listopada
Lubachów

Wydarzenie FB
MP, PP, PPM


InO Włóczykij JESIEŃ 2019
16-17 listopada
Rumia

Strona Organizatora

Kurs Przodowników InO
22-24 listopada
Łupki k. WleniaL Barbórkowe i L Nocne MnO
7-8 grudnia
Rudy Raciborskie

Wydarzenie FB
PP, PPM
Klasyfikacja PP 2019
/po VI rundzie + XLS/

Klasyfikacja PP 2018
/końcowa + XLS/PPM 2019 - po 10 rundzie

TM TJ

Klasyfikacja TDPROMOCJA!
Black weekend na zgłaszanie imprez MP, PP i ogólnopolskich na rok 2020


Szanowni Organizatorzy, Kluby, Środowiska, Grupy, Oddziały, Przodownicy, także Honorowi! Ostatnia szansa na zgłoszenie imprezy na rok 2020! Black weekend! Zapraszamy do zgłaszania imprez do kalendarza ogólnopolskich Imprez na Orientację na rok 2020! Mile widziane imprezy rangi mistrzowskiej (MP), pucharowej (PPM i PP) i ogólnopolskie (O-3)! Jeszcze i Ty masz szansę na rangę mistrzowską lub pucharową!
W roku 2020 do PPM zalicza się kategorie: TD (dzieci), TM (młodzieży) i TJ (juniorów).
Wydzielony został również puchar TU.
Zapraszamy też do zgłaszania imprez/etapów długodystansowych, które zgodnie z intencją Komisji InO również mogą być zgłaszane do PP (uregulowania do końca roku).
Planowane są po konsultacjach włączenia do klasyfikacji PP uczestników tras TT i TP oraz proporcjonalny przydział punktów.
Zgłoszenia przez dedykowany FORMULARZ APLIKACYJNY.


Kurs Przodowników InO - zapisy otwarte!

Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK, Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Imprez na Orientację oraz Dolnośląska Komisja InO PTTK serdecznie zapraszają zainteresowanych na szkolenie specjalistyczne wraz z egzaminem na Przodownika InO, które odbędą się podczas Kursu Przodowników Imprez na Orientację w Łupkach koło Wlenia. W programie przewidziano dyskusje do rana, wykłady uzupełniające wiedzę z zakresu sędziowania, przygotowania map, projektowania tras oraz organizacji InO i regulaminów, a także ćwiczenia praktyczne związane z terenowymi zajęciami szkoleniowymi, a na zakończenie egzamin końcowy na uprawnienia przodownickie. Kurs odbędzie się w dniach: 22-24 listopada 2019 r. w Łupkach k. Wlenia. Szczegóły w informacji wstępnej.


XXVIII Mistrzostwa Polski w Nocnych MnO 2019
XXVIII Górski Maraton na Orientację "ORIENTOP 2019"

W dniach 8-11 listopada 2019 r. w Lubachowie odbędą się XXVIII MP w Nocnych MnO, na które w imieniu Organizatora zapraszamy. To także kolejne rundy Pucharu Polski Młodzieży oraz Pucharu Polski w MnO. Wszelkie szczegóły i informacje znajdują się w regulaminie.


XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO "MATNIA 2019"

W dniach 21-23 czerwca 2019 r. w Rudach k. Solca Kujawskiego odbędą się XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Marszach na Orientację "MATNIA 2019", na które serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów - OM PTTK w Toruniu, Klubu InO "SKARMAT" w Toruniu i KInO ZG PTTK.
W ramach MATNI będą klasyfikacje: MP seniorów, MP juniorów, akademickich MP oraz Pucharu Polski TZ/TU.
Szczegóły w regulaminie i na stronie imprezy.


Nowe wydanie Książeczek Imprez na Orientację już dostępne!

Do nabycia są już zupełnie nowe książeczki i regulaminy odznaki imprez na orientację opracowane przez KInO ZG PTTK, a wydane przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej. Szczegóły na stronie wydawcy COTG PTTK.
W przypadku zamawiania większych ilości najlepiej kontaktować się z wydawcą drogą mailową: poczta[malpka]cotg.pttk.pl.


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK