KALENDARZ
OGÓLNOPOLSKI 2018


NAJBLIŻSZE IMPREZY
OGÓLNOPOLSKIE


XXVII MP w Nocnych MnO "TOTAL"
16-18 listopada
Górsk
DM Pomorza Zachodniego w MnOiT
17 listopada
Szczecin

Strona OrganizatoraCentralny Kurs PInO
23-25 listopada
Rumia
XXI Zlot PInO
7-9 grudnia
Smołdzięcino

Strona Organizatora
Klasyfikacja PP 2018
/po V rundzie PP + XLS/PPM 2018 - klasyfikacja

/po kolejnej rundzie PPM/
TD TM TJ
XXI Ogólnopolski Zlot Przodowników InO

W dniach 7-9 grudnia 2018 r. w Smołdzęcinie k. Połczyna Zdroju zlecą się na oczkowy sabat czarodziejki i czarownicy magii InO na XXI Ogólnopolski Zlot Przodowników, na który w imieniu Organizatora zapraszamy.
W ramach mentalnych przygotowań do ożywionych dyskusji zapraszamy też do lektury elektronicznego wydania, świeżutkiego Tramwaju nr 79, którego wersję drukowaną uczestnicy otrzymają na sabacie.


Kurs Przodowników InO - nadal zapraszamy!

Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK, Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Imprez na Orientację oraz Pomorska Komisja InO PTTK mają zaszczyt zaprosić zainteresowanych na Kurs Przodowników Imprez na Orientację. W programie kursu przewidziana jest moc atrakcyjnych zajęć i wykładów z zakresu: regulaminów, sędziowania, przygotowania map, projektowania tras oraz organizacji InO, a także ćwiczenia praktyczne z sędziowania, zajęcia szkoleniowe w terenie oraz egzamin końcowy na uprawnienia przodownickie. Kurs odbędzie się w dniach: 23-25 listopada 2018 r. w Rumi. Szczegóły w komunikacie.
Nadal można zgłosić swój udział w Kursie!


XXVII Mistrzostwa Polski w Nocnych MnO "TOTAL 2018"

W dniach 16-18 listopada 2018 r. w Górsku k. Torunia odbędą się XXVII MP w Nocnych MnO, na które w imieniu Organizatora zapraszamy. Jednocześnie będą to kolejne rundy Pucharu Polski Młodzieży oraz Pucharu Polski w MnO. Wszelkie szczegóły i informacje znajdują się w regulaminie.


Zgłaszanie imprez do kalendarza 2019

Zapraszamy do zgłaszania imprez do kalendarza ogólnopolskich InO 2019. Nadal pozostają wolne miejsca dla imprez ogólnopolskich, w tym także Pucharu Polski Młodzieży, PP czy MP. Jednocześnie Komisja informuje, że w 2019 r. nie będzie rozgrywany PPM w kategorii TD.


Zmiany w kalendarzu imprez 2018

Ze względu na samowolną zmianę przez organizatora terminu imprezy "Morskie opowieści" oraz brak kategorii PPM - decyzją Komisji InO ZG PTTK została odebrana tej imprezie ranga Pucharu Polski.


Nowe wydanie Książeczek Imprez na Orientację już dostępne!

Do nabycia są już zupełnie nowe książeczki i regulaminy odznaki imprez na orientację opracowane przez KInO ZG PTTK, a wydane przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej. Szczegóły na stronie wydawcy COTG PTTK.
W przypadku zamawiania większych ilości najlepiej kontaktować się z wydawcą drogą mailową: poczta[malpka]cotg.pttk.pl.


Zmiana w przepisach TInO o Drużynowych Mistrzostwa Polski

Podczas ostatniego zebrania Komisji InO ZG wprowadzono zmiany do przepisów dotyczących Drużynowych Mistrzostw Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację. Zmiany dotyczą możliwości startu zespołów jednoosobowych, składu drużyn bez kategorii TD oraz wykreśleniu zapisu dotyczącego zgłaszania osób w składach drużyn, które były klasyfikowane w czołówce rankingu Pucharu Polski. Treść tych przepisów dostępna jest tutaj.


IV Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania imprez w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację. Szczegóły dotyczące zgłaszania imprez i inne - znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej. Wspólnie pobijmy kolejny rekord ilości imprez i frekwencji!


Kalendarze InO regionalne i lokalne na 2018 rok

Przybywa kalendarzy imprez regionalnych i lokalnych na 2018 rok -> patrz tutaj! Dostępny jest także Zbiorczy kalendarz krajowych (w tym regionalnych) oraz zagranicznych imprez na orientację. W sprawie ewentualnych uwag i dodania kolejnych imprez do kalendarza zbiorczego należy kontaktować się z Dariuszem Mazurkiem.


Sprawozdanie Komisji InO ZG PTTK za lata 2013 - 2017

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem Komisji InO ZG kadencji 2013-2017. Plik do pobrania tutaj.


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK