FORUM InO

/po 3 rundzie/

2021-10-22

Kurs Przodowników InO - szkolenie specjalistyczne z egzaminem

Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK, Mazowiecka Komisja InO PTTK, Klub InO STOWARZYSZE oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Imprez na Orientację mają zaszczyt zaprosić zainteresowanych na Kurs Przodowników Imprez na Orientację. W programie kursu przewidziana jest moc atrakcyjnych zajęć i wykładów z zakresu: regulaminów, sędziowania, przygotowania map, projektowania tras oraz organizacji InO, a także ćwiczenia praktyczne z sędziowania, zajęcia szkoleniowe w terenie. Szkolenie specjalistyczne zostanie zakończone egzaminem na uprawnienia Przodownika Imprez na Orientację. Kurs odbędzie się w dniach: 19-21 listopada 2021 r. w Warszawie. Szczegóły w komunikacie - informacji wstępnej.

2021-10-17

W Poszukiwaniu Żabki Kwisi - kolejna runda PPM

Następną po Jaszczurze imprezą rangi PPM (Pucharu Polski Młodzieży) będzie impreza W Poszukiwaniu Żabki Kwisi. Impreza odbędzie się 6 listopada 2021 r. w Świeradowie-Zdroju. Więcej informacji w regulaminie.

2021-10-09

Jaszczur-Go West - runda PPM i Pucharu Polski w MnO

Zapraszamy na kolejną imprezę rangi PPM (Pucharu Polski Młodzieży) oraz Pucharu Polski w MnO - JASZCZUR - Go West (ranga nadana decyzją KInO ZG PTTK z dn. 2021-10-09). Impreza odbędzie się 23 października 2021 r. w formule długodystansowej z bazą w Starym Kostrzynku. Więcej informacji na stronie organizatora: www.facebook.com/ZgromadzenieWedrownicze i w regulaminie.

2021-09-29

PPM i PP - klasyfikacje 2020-2021

Prezentujemy wyniki klasyfikacji PPM (Pucharu Polski Młodzieży) po 6 rundzie w kategoriach: TD, TM i TJ.
Wyniki rankingu Pucharu Polski sezonu: 2020-2021 po 3 rundach.

Regulaminy Turystycznych InO - zmiany

Uruchomiona została podstrona ze zmianami, które przyjęła Komisja InO ZG PTTK w bieżącej kadencji. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zapisami. Najnowsza dotyczy funkcjonowania zespołu doradczego. Wcześniej wprowadzone zostały m.in. imprezy długodystansowe czy ponownie kategoria TD do PPM. Szczegóły znajdują się -> tutaj.

Imprezy MP, PPM, PP i ogólnopolskie w roku 2021

Szanowni Organizatorzy i Sympatycy InO. Zapraszamy do zgłaszania imprez do kalendarza ogólnopolskich Imprez na Orientację na rok 2021! Mile widziane imprezy rangi mistrzowskiej (MP), pucharowej (PPM i PP) i ogólnopolskie (O-3), w tym również długodystansowe.
W związku z panującą sytuacją pandemiczną Komisja InO ZG PTTK wprowadza wyłączenie rozdziału VI (Baza imprezy) w "Informacjach dla organizatorów ogólnopolskich InO", tj. dot. bazy imprezy.
Zgłaszane imprezy przez dedykowany formularz będą weryfikowane w trybie kwartalnym. Zgłoszone dotychczas (w tym przełożone) imprezy znajdują się w kalendarzu ogólnopolskich InO 2021.

Informacja epidemiczna

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego i innymi czynnikami (tzw. II fala, rozpoczęcie r. szk.) Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK publikuje "Informacje dla uczestników i organizatorów turystycznych InO ze względu na zagrożenie epidemiczne".
Informacje są zbiorem zaleceń i wytycznych, na które należy zwrócić szczególną uwagę i zastosować podczas organizacji imprezy na orientację.

Komisja InO ZG PTTK informuje, że przez zdobycie odznaki rozumie się datę zakończenia wypełnienia danej normy (zebranie odpowiedniej liczby punktów) - niezależnie od czasu (daty) weryfikacji. W związku z tym do bezpłatnego udziału w Zlocie Przodowników InO mają osoby, które w danym roku wypełniły normę na odznakę "Dla najwytrwalszych", a nie tylko przedstawiły ją do weryfikacji.

Admin strony ino.pttk.pl: Dariusz Walczyna - Komisja InO ZG PTTK