Zgłaszanie imprez do kalendarza 2020

Zapraszamy do zgłaszania imprez do kalendarza ogólnopolskich Imprez na Orientację na rok 2020. Pierwszy termin zgłoszeń to 15 października dla imprez rangi mistrzowskiej (MP), pucharowej (PPM i PP) oraz zlotu i kursu Przodowników InO. Do 15 listopada można zgłaszać imprezy do rangi ogólnopolskiej (O-3).
Zgłoszenia przez dedykowany FORMULARZ APLIKACYJNY.


XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO "MATNIA 2019"

W dniach 21-23 czerwca 2019 r. w Rudach k. Solca Kujawskiego odbędą się XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Marszach na Orientację "MATNIA 2019", na które serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów - OM PTTK w Toruniu, Klubu InO "SKARMAT" w Toruniu i KInO ZG PTTK.
W ramach MATNI będą klasyfikacje: MP seniorów, MP juniorów, akademickich MP oraz Pucharu Polski TZ/TU.
Szczegóły w regulaminie i na stronie imprezy.


V Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Już tylko kilka tygodni zostało do V Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację, który w tym roku przypada w dniach 11-19 maja. Zapraszamy do zgłaszania imprez. Wszelkie informacje na dedykowanej stronie internetowej. Zapraszamy do popularyzacji turystycznych InO i odznaki InO (każdy etap zgłoszonej turystycznej InO za 3 pkt).


Konkurs na najlepszą imprezę i najlepszy etap 2018

Wyniki konkursów Komisji InO ZG PTTK na najlepszą imprezę i etap Pucharu Polski i Mistrzostw Polski za rok 2018.
Lista darmowych udziałów w imprezach w 2019 r. laureatów i sędziów w konkursach.


Tramwaj nr 80, regulaminy, udziały

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Tramwaju nr 80.
Sędzia Konkursów Komisji opracował przyjęty przez KInO ZG: regulamin konkursów, a podczas II Myślenickich MnO laureaci i sędziowie w konkursach otrzymali darmowe udziały w imprezach w 2019 r.
W dziale Przepisy opublikowane zostały również aktualne Zasady przyznawania imprezom rangi ogólnoplskiej.


Podsumowanie PPM i PP za 2018

Podsumowanie Pucharu Polski Młodzieży i Pucharu Polski w MnO za rok 2018 i wręczenie pucharów i dyplomów odbędzie się na rajdzie VIII STARY REMOL w Szczecinie - 23 marca (sobota) od godz. 8:00. Szczegóły klasyfikacji w odpowiednich zakładkach: PPM oraz PP.


Nowości InOwe

Na komisyjnych stronach pojawiły się nowości. Podlinkowane zostało forum Komisji. Pojawiły się protokoły z zebrań KInO ZG PTTK: styczniowego i kwietniowego oraz wyniki końcowe PP.
W dziale młodzieżowym kalendarz PPM i uaktualniony regulamin PPM w MnO oraz wyniki końcowe PPM w kategoriach: TD, TM i TJ.
Odświeżony został również interesujący Tramwaj nr 79, którego wersję drukowaną uczestnicy otrzymają na zlocie.


Nowe wydanie Książeczek Imprez na Orientację już dostępne!

Do nabycia są już zupełnie nowe książeczki i regulaminy odznaki imprez na orientację opracowane przez KInO ZG PTTK, a wydane przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej. Szczegóły na stronie wydawcy COTG PTTK.
W przypadku zamawiania większych ilości najlepiej kontaktować się z wydawcą drogą mailową: poczta[malpka]cotg.pttk.pl.


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK