FORUM InO
KALENDARZ InO 2019


NAJBLIŻSZE IMPREZY
OGÓLNOPOLSKIE


XI OInO "Nad Wdą 2019"
8-9 czerwca
Osie / Żur

Strona ImprezyMATNIA 2019
21-23 czerwca
Rudy k. Solca Kuj.

Strona Imprezy7 Grillowanie Kosmatych InOków
5-7 lipca
Kaszewiec k. Różana

Strona Imprezy
Klasyfikacja PP 2018
/końcowa + XLS/PPM 2019 - po 4 rundzie

TM TJ

Klasyfikacja TDXXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO "MATNIA 2019"

W dniach 21-23 czerwca 2019 r. w Rudach k. Solca Kujawskiego odbędą się XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Marszach na Orientację "MATNIA 2019", na które serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów - OM PTTK w Toruniu, Klubu InO "SKARMAT" w Toruniu i KInO ZG PTTK.
W ramach MATNI będą klasyfikacje: MP seniorów, MP juniorów, akademickich MP oraz Pucharu Polski TZ/TU.
Szczegóły w regulaminie i na stronie imprezy.


V Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Już tylko kilka tygodni zostało do V Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację, który w tym roku przypada w dniach 11-19 maja. Zapraszamy do zgłaszania imprez. Wszelkie informacje na dedykowanej stronie internetowej. Zapraszamy do popularyzacji turystycznych InO i odznaki InO (każdy etap zgłoszonej turystycznej InO za 3 pkt).


Konkurs na najlepszą imprezę i najlepszy etap 2018

Wyniki konkursów Komisji InO ZG PTTK na najlepszą imprezę i etap Pucharu Polski i Mistrzostw Polski za rok 2018.
Lista darmowych udziałów w imprezach w 2019 r. laureatów i sędziów w konkursach.


Tramwaj nr 80, regulaminy, udziały

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Tramwaju nr 80.
Sędzia Konkursów Komisji opracował przyjęty przez KInO ZG: regulamin konkursów, a podczas II Myślenickich MnO laureaci i sędziowie w konkursach otrzymali darmowe udziały w imprezach w 2019 r.
W dziale Przepisy opublikowane zostały również aktualne Zasady przyznawania imprezom rangi ogólnoplskiej.


Podsumowanie PPM i PP za 2018

Podsumowanie Pucharu Polski Młodzieży i Pucharu Polski w MnO za rok 2018 i wręczenie pucharów i dyplomów odbędzie się na rajdzie VIII STARY REMOL w Szczecinie - 23 marca (sobota) od godz. 8:00. Szczegóły klasyfikacji w odpowiednich zakładkach: PPM oraz PP.


Konkurs na najlepszą imprezę i etap MP i PP za rok 2018

Zapraszamy do udziału i ocen w Konkursach Komisji InO ZG na najlepszą imprezę i najlepszy etap w imprezach MP i PP w roku 2018. Szczegóły również w zakładce Konkurs.
Karty ocen są dostępne w formatach: XLS oraz ODS.
Wypełniony arkusz należy przesłać na adres: stalkaadam{malpka}gmail.com do dnia 24 marca 2019 roku. Wyniki zostaną ogłoszone na II Myślenickich MnO - II rundzie PP.

Informacje i dane o ocenianych imprezach w materiałach pomocnicznych.


Nowości InOwe

Na komisyjnych stronach pojawiły się nowości. Podlinkowane zostało forum Komisji. Pojawiły się protokoły z zebrań KInO ZG PTTK: styczniowego i kwietniowego oraz wyniki końcowe PP.
W dziale młodzieżowym kalendarz PPM i uaktualniony regulamin PPM w MnO oraz wyniki końcowe PPM w kategoriach: TD, TM i TJ.
Odświeżony został również interesujący Tramwaj nr 79, którego wersję drukowaną uczestnicy otrzymają na zlocie.


XXI Ogólnopolski Zlot Przodowników InO

W dniach 7-9 grudnia 2018 r. w Smołdzęcinie k. Połczyna Zdroju zlecą się na oczkowy sabat czarodziejki i czarownicy magii InO na XXI Ogólnopolski Zlot Przodowników, na który w imieniu Organizatora zapraszamy.
W ramach mentalnych przygotowań do ożywionych dyskusji zapraszamy też do lektury elektronicznego wydania, świeżutkiego Tramwaju nr 79, którego wersję drukowaną uczestnicy otrzymają na sabacie.


Zgłaszanie imprez do kalendarza 2019

Zapraszamy do zgłaszania imprez do kalendarza ogólnopolskich InO 2019. Nadal pozostają wolne miejsca dla imprez ogólnopolskich, w tym także Pucharu Polski Młodzieży, PP czy MP. Jednocześnie Komisja informuje, że w 2019 r. nie będzie rozgrywany PPM w kategorii TD.


Zmiany w kalendarzu imprez 2018

Ze względu na samowolną zmianę przez organizatora terminu imprezy "Morskie opowieści" oraz brak kategorii PPM - decyzją Komisji InO ZG PTTK została odebrana tej imprezie ranga Pucharu Polski.


Nowe wydanie Książeczek Imprez na Orientację już dostępne!

Do nabycia są już zupełnie nowe książeczki i regulaminy odznaki imprez na orientację opracowane przez KInO ZG PTTK, a wydane przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej. Szczegóły na stronie wydawcy COTG PTTK.
W przypadku zamawiania większych ilości najlepiej kontaktować się z wydawcą drogą mailową: poczta[malpka]cotg.pttk.pl.


Zmiana w przepisach TInO o Drużynowych Mistrzostwa Polski

Podczas ostatniego zebrania Komisji InO ZG wprowadzono zmiany do przepisów dotyczących Drużynowych Mistrzostw Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację. Zmiany dotyczą możliwości startu zespołów jednoosobowych, składu drużyn bez kategorii TD oraz wykreśleniu zapisu dotyczącego zgłaszania osób w składach drużyn, które były klasyfikowane w czołówce rankingu Pucharu Polski. Treść tych przepisów dostępna jest tutaj.


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK