FORUM InO

TM TJ

Klasyfikacja TD

TRAMWAJ nr 81 - najnowszy numer

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru czasopisma TRAMWAJ nr 81. W numerze wiele naprawdę fascynujących artykułów, szczególnie w czasie przedzlotowym. Początek dyskusji o regulaminach i potencjalnych zmianach wraz z nową propozycją, o pracy z młodzieżą, etyce oraz przyszłości Imprez na Orientację.

Szczegóły w numerze.

XXII Zlot Przodowników InO - zapraszamy!

Oddział Regionalny PTTK w Częstochowie, SKKT PTTK "Azymut" przy IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie, Akademicki Klub InO PTTK w Krakowie i Komisja InO ZG PTTK serdecznie zapraszają na XXII Zlot Przodowników InO, który odbędzie się w dniach 13-15 grudnia 2019 r. w Częstochowie. W programie przewidziano m.in. część szkoleniową oraz dyskusyjną.
Szczegóły w regulaminie.

Kurs Przodowników InO - zapisy otwarte!

Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK, Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Imprez na Orientację oraz Dolnośląska Komisja InO PTTK serdecznie zapraszają zainteresowanych na szkolenie specjalistyczne wraz z egzaminem na Przodownika InO, które odbędą się podczas Kursu Przodowników Imprez na Orientację w Łupkach koło Wlenia. W programie przewidziano dyskusje do rana, wykłady uzupełniające wiedzę z zakresu sędziowania, przygotowania map, projektowania tras oraz organizacji InO i regulaminów, a także ćwiczenia praktyczne związane z terenowymi zajęciami szkoleniowymi, a na zakończenie egzamin końcowy na uprawnienia przodownickie. Kurs odbędzie się w dniach: 22-24 listopada 2019 r. w Łupkach k. Wlenia. Szczegóły w informacji wstępnej.

XXVIII Mistrzostwa Polski w Nocnych MnO 2019
XXVIII Górski Maraton na Orientację "ORIENTOP 2019"

W dniach 8-11 listopada 2019 r. w Lubachowie odbędą się XXVIII MP w Nocnych MnO, na które w imieniu Organizatora zapraszamy. To także kolejne rundy Pucharu Polski Młodzieży oraz Pucharu Polski w MnO. Wszelkie szczegóły i informacje znajdują się w regulaminie.

XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO "MATNIA 2019"

W dniach 21-23 czerwca 2019 r. w Rudach k. Solca Kujawskiego odbędą się XXVIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Marszach na Orientację "MATNIA 2019", na które serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów - OM PTTK w Toruniu, Klubu InO "SKARMAT" w Toruniu i KInO ZG PTTK.
W ramach MATNI będą klasyfikacje: MP seniorów, MP juniorów, akademickich MP oraz Pucharu Polski TZ/TU.
Szczegóły w regulaminie i na stronie imprezy.

Nowe wydanie Książeczek Imprez na Orientację już dostępne!

Do nabycia są już zupełnie nowe książeczki i regulaminy odznaki imprez na orientację opracowane przez KInO ZG PTTK, a wydane przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej. Szczegóły na stronie wydawcy COTG PTTK.
W przypadku zamawiania większych ilości najlepiej kontaktować się z wydawcą drogą mailową: poczta[malpka]cotg.pttk.pl.

Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK