FORUM InO

/po 3 rundzie/

2021-11-21

XXIII Zlot Przodowników InO PTTK - Chęciny 2021

XXIII Zlot PInO Komisja InO ZG PTTK zaprasza serdecznie na XXIII Zlot Przodowników Imprez na Orientację PTTK, który odbędzie się w dniach: 10-12 grudnia 2021 r. w Chęcinach.
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie imprezy.
Na Zlocie będzie można przedłużyć uprawnienia Przodownika InO PTTK i złożyć ankietę PInO oraz zweryfikować odznaki InO.
Strona Zlotu: http://ino.pttk.pl/imprezy/zlot/2021/

2021-11-18

Kurs Przodowników InO - odwołany

Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK informuje, że Centralny Kurs Przodowników InO (specjalistyczne szkolenie z egzaminem na uprawnienia Przodowników InO i Młodzieżowych Przodowników InO PTTK) - planowane w dn. 19-21 listopada 2021 r. - nie odbędzie się.

2021-11-13

Konkurs na projekt odznaki "100 lat InO w Polsce"

Komisja InO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt odznaki z okazji 100-lecia pierwszej imprezy na orientację w Polsce. Konkurs jest przeznaczony dla każdej chętnej osoby i trwa do 5 grudnia 2021 r. Przewidziane są nagrody za czołowe miejsca. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu.

2021-11-01

VI Zawody na Orientację "Ciemność Widzę 2021"

Zapraszamy na kolejną rundę Pucharu Polski Młodzieży oraz Pucharu Polski w MnO 2020-21 - Ciemność Widzę 2021. Impreza odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2021 r. w Kotowicach. Szczegółowe informacje w regulaminie imprezy.

2021-11-01

III Drużynowe Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w MnO i Topografii

4 grudnia 2021 r. odbędzie się kolejna runda Pucharu Polski Młodzieży - III Drużynowe Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w MnO i Topografii. Więcej informacji i regulamin już wkrótce

2021-09-29

PPM i PP - klasyfikacje 2020-2021

Prezentujemy wyniki klasyfikacji PPM (Pucharu Polski Młodzieży) po 6 rundzie w kategoriach: TD, TM i TJ.
Wyniki rankingu Pucharu Polski sezonu: 2020-2021 po 3 rundach.

Regulaminy Turystycznych InO - zmiany

Uruchomiona została podstrona ze zmianami, które przyjęła Komisja InO ZG PTTK w bieżącej kadencji. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zapisami. Najnowsza dotyczy funkcjonowania zespołu doradczego. Wcześniej wprowadzone zostały m.in. imprezy długodystansowe czy ponownie kategoria TD do PPM. Szczegóły znajdują się -> tutaj.

Imprezy MP, PPM, PP i ogólnopolskie w roku 2021

Szanowni Organizatorzy i Sympatycy InO. Zapraszamy do zgłaszania imprez do kalendarza ogólnopolskich Imprez na Orientację na rok 2021! Mile widziane imprezy rangi mistrzowskiej (MP), pucharowej (PPM i PP) i ogólnopolskie (O-3), w tym również długodystansowe.
W związku z panującą sytuacją pandemiczną Komisja InO ZG PTTK wprowadza wyłączenie rozdziału VI (Baza imprezy) w "Informacjach dla organizatorów ogólnopolskich InO", tj. dot. bazy imprezy.
Zgłaszane imprezy przez dedykowany formularz będą weryfikowane w trybie kwartalnym. Zgłoszone dotychczas (w tym przełożone) imprezy znajdują się w kalendarzu ogólnopolskich InO 2021.

Informacja epidemiczna

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego i innymi czynnikami (tzw. II fala, rozpoczęcie r. szk.) Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK publikuje "Informacje dla uczestników i organizatorów turystycznych InO ze względu na zagrożenie epidemiczne".
Informacje są zbiorem zaleceń i wytycznych, na które należy zwrócić szczególną uwagę i zastosować podczas organizacji imprezy na orientację.

Komisja InO ZG PTTK informuje, że przez zdobycie odznaki rozumie się datę zakończenia wypełnienia danej normy (zebranie odpowiedniej liczby punktów) - niezależnie od czasu (daty) weryfikacji. W związku z tym do bezpłatnego udziału w Zlocie Przodowników InO mają osoby, które w danym roku wypełniły normę na odznakę "Dla najwytrwalszych", a nie tylko przedstawiły ją do weryfikacji.

Admin strony ino.pttk.pl: Dariusz Walczyna - Komisja InO ZG PTTK