2023-11-24

XXV Zlot PInO - lista uczestników

Publikujemy listę uczestników XXV Zlotu PInO w Pakości: https://ino.pttk.pl/imprezy/zlot/2023/lista-uczestnikow.pdf - wg stanu na 22 listopada 2023 r., godz. 24:00.
Prosimy o sprawdzenie poprawności danych i wpłatę wpisowego, które należy przelać na konto organizatora w nieprzekraczalnym terminie 30 listopada 2023 r. wraz z opłatą za opcje dodatkowe.
Przypominamy, że każdy delegat na Krajową Konferencję InO powinien się zgłosić niezależnie od zgłoszenia na Zlot PInO poprzez przesłanie karty delegata lub przez formularz - szczegółowe informacje: https://ino.pttk.pl/imprezy/kkino/2023/). Zapraszamy serdecznie.

2023-11-12

XXV Zlot Przodowników InO PTTK - zaproszenie

XXV Zlot PInO Oddział PTTK w Inowrocławiu i Komisja Imprez na Orientację Zarządu Głównego PTTK zapraszają serdecznie na XXV Zlot Przodowników Imprez na Orientację PTTK, który odbędzie się w dniach: 15-17 grudnia 2023 r. w Pakości.
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie Zlotu.
W programie Zlotu przewidziane są m.in.: zwiedzanie Pakości z przewodnikiem, wycieczka krajoznawcza z transportem, prezentacje i dyskusje oraz tradycyjne: metalowy znaczek Zlotu, kolorowa mapa trasy na orientację, odcisk okolicznościowej pieczęci oraz materiały krajoznawcze o regionie i możliwe inne.
W sobotę przewidziany jest czas na Krajową Konferencję InO, podczas której odbędą się wybory nowej Komisji InO, a wnioski z dyskusji pozwolą na dalszą pracę i ich wdrożenie przez nową KInO ZG PTTK.
Wieczorem przewidziana jest biesiada turystyczna.
Administracja strony: Dariusz Walczyna - Komisja InO ZG