IMPREZY NA ORIENTACJĘ W 2018 ROKU


Kalendarz ogólnopolskich InO [PDF]

Zbiorczy kalendarz imprez krajowych i zagranicznych

Ogólnopolski kalendarz imprez na orientację

Zawody orientacji precyzyjnej w Polsce


Kalendarze regionalne 2018

Kalendarz Dolnośląski (pdf)

Kalendarz Kujawsko-Pomorski (pdf)

Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza

Pomorski Kalendarz InO (pdf)

Podkarpacki Kalendarz InO (pdf)

Kalendarz InO Województw: Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego (pdf)

Kalendarze oddziałowe i klubowe 2018

Kalendarz imprez Klubu InO STOWARZYSZE

Kalendarz imprez Klubu Skróty i PTTK Łucznik



Imprezy 2018





17 listopada - SZCZECIN

DM Pomorza Zachodniego w MnOiT

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



16-18 listopada - GÓRSK k. Torunia

XXVII MP w Nocnych MnO "TOTAL 2018"

PUCHAR POLSKI

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



10 listopada - LUBAŃ

XIV MnO "Bukowa Góra 2018"

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



26-28 października - WSOLA

XVIII MnO "Jakuza"

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy
Strona Organizatora



12-14 października - CZŁEKÓWKA

IX Przejście Smoka

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy
Strona Organizatora



5-7 października - NOWA SARZYNA

XI Nowosarzyńskie Zawody w MnO - BUDZYŃ 2018

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy
Strona Organizatora



28-30 września - Myślenice

Myślenickie Marsze na Orientację

PUCHAR POLSKI

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy
Strona Organizatora



14-16 września - DOMASŁAWICE

V Letnie Błądzenie

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



17-19 sierpnia - GÓRY SOWIE

XVII OGMnO ORIENTOP 2018

PUCHAR POLSKI - IV runda

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy
Strona Organizatora



29 czerwca-1 lipca - LUCIEŃ

VI Grillowanie Kosmatych InOków

Regulamin Wyniki Protokół Mapy
Strona Imprezy



22-24 czerwca - Borne Sulinowo

XLI DMP 2018

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



9-10 czerwca - OSIE

X Ogólnopolska InO "Nad Wdą 2018"

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



31 maja-3 czerwca - KRZYKAWKI

XXVII IMP MATNIA 2018

PUCHAR POLSKI - III runda

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



jesień - JASTKÓW

/UWAGA: zmiana terminu rajdu/

XXVI Nietypowe MnO Jastków

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



27-29 kwietnia - Ustjanowa Górna

Tropem Misia 2018

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



13-15 kwietnia - Zielonka

VIII InO z Niepoślipką

PUCHAR POLSKI - II runda

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



6-8 kwietnia - Tanina

XLIII Ogólnopolskie MnO "Wiosenny Kompas"

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



9-11 marca- OTWOCK

IV MnO Świdermajery

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



2-4 marca - SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

Ogólnopolskie MnO RZInO

PUCHAR POLSKI - I runda

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



23-25 lutego - SUCHA k. Białobrzegów

XLVII Radomski Maraton MnO

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



23-25 lutego - SIERAKOWICE

III Zimowy Rajd Pomorski PTTK "STOLEMY"

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy



24-25 lutego - GÓRA ŚWIĘTEJ ANNY

L Zimowe Zawody na Orientację

PUCHAR POLSKI MŁODZIEŻY

Regulamin Wyniki Protokół Mapy


Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK